Kilka słów na nasz temat


Kim jesteśmy

Wiele lat doświadczenia w branży IT były podstawą do stworzenia firmy Netfort, która powstała w 2009 roku. Od początku zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Do czego dążymy

Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości usług oraz rozwiązań informatycznych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Wspomagamy naszych Kontrahentów w tworzeniu, rozwijaniu oraz optymalizacji systemów informatycznych. Stawiamy na całkowitą wygodę klienta, dlatego większość naszych usług oferujemy bezpośrednio w miejscu instalacji sprzętu. 

Co nas wyróżnia

Naszą dewizą jest indywidualne i kompleksowe podejście do każdego klienta oraz jego potrzeb. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji sprawia, że jesteśmy w stanie szybko i skutecznie rozwiązywać problemy informatyczne.

Gwarancja jakości

Jesteśmy pewni swojej wiedzy i doświadczenia. Nazywamy siebie ekspertami, a to zobowiązuje. Dlatego zapłata za naszą pracę musi być poprzedzona 100% zadowoleniem klienta. Za mniej można u nas nie płacić. Dodatkowo na każdą naszą usługę udzielana jest gwarancja.

Nasze podejście do Klienta

Każdy jest dla nas ważny bez wzgledu na to z jakich usług korzysta i jakie są jego wymagania. Do każdego naszego klienta podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie. Staramy się aby nasza współpraca mogła się rozwijać i przynosić wszystkim jak największe korzyści.